Endurance Artikel 615 - Finish

  1. Deelnemers moeten de finishlijn rijdend passeren. Binnen 1 km voor de finish is het niet toegestaan om stil te staan, behalve om op of af te stijgen. 
  2. De rijtijd stopt bij het passeren van de finish. 
  3. Bij de finish van de impulsrubriek en klasse 1 wordt direct de aankomsttijd / arrival time genoteerd.

    Binnen maximaal 10 minuten na de aankomsttijd, dient van het paard de hartslagfrequentie geteld te worden. De aanbiedtijd (het tijdstip dat de hartfrequentie gemeten wordt) wordt genoteerd als aanbiedtijd / time in, wanneer de hartslagfrequentie op dat moment 64 slagen per minuut of lager is, stopt de rijtijd.

    Wanneer de hartslagfrequentie bij de eerste keer aanbieden hoger is dan 64 slagen per minuut mag de deelnemer het paard binnen 10 minuten na aankomsttijd nog één keer aanbieden